![Małopolska1](https://wnmp.zagan.pl/wp-content/uploads/2025/02/Malopolska1.jpeg)
PIELGRZYMKA DO MAŁOPOLSKI.
Termin 26-31 maja 2025 r., koszt: 1550 zł
Ramowy program:
- Poniedziałek 26.05.
Wyjazd o godz. 5.00 przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, msza św. I zwiedzanie, przejazd na nocleg w przyjaznej i cichej okolicy w Beskidzie Makowskim (Skomielna Czarna), obiadokolacja.
- Wtorek 27.05.
Msza św., śniadanie, Nidzica – zamek, Sromowce Wyżne – spływ Dunajcem do Szczawnicy. Spacer, czas wolny.
Przejazd na nocleg do uroczej Szlachtowej- obiadokolacja.
- Środa 28.05.
Śniadanie, przejazd do Starego Sącza i zwiedzanie zespołu staromiejskiego wraz z klasztorem sióstr Klarysek. Następnie zwiedzanie Miasteczka Galicyjskiego. Odwiedzimy rynek miasta z gotyckimi świątyniami, a w kościele o. Jezuitów uczestniczyć będziemy we mszy świętej. Na organach zagra Stanisław Wolak. Przejazd na nocleg do przepięknej Krynicy Górskiej – obiadokolacja.
- Czwartek 29.05.
Msza św., śniadanie, zwiedzanie Krynicy, możliwość wyjazdu koleją linowo-terenową na Górę Parkową, przejazd do Tylicza, wieczorem ognisko przy muzyce na żywo.
- Piątek 30.05.
Msza św., śniadanie, zwiedzanie zabytkowych cerkwi wpisanych na listę UNESCO, Ogrody Biblijne w Muszynie, możliwość odpoczynku w basenach siarkowych Verbov na Słowacji, obiadokolacja.
- Sobota 31.05.
Msza św., śniadanie, przejazd uroczą trasa nad jeziorem Rożnowskim do Brzeska i Bochni możliwość zwiedzania kopalni,
przejazd do Żagania ok. 22.00 zakończenie pielgrzymki.
Szczegółowe informacje u ks. Proboszcza kan. Władysława Tasiora, tel. 68 444 31 10.
Zapisy w zakrystii (przy zapisie zaliczka 500 zł).
Cena zawiera: przejazd autokarem, wyżywienie według programu, ubezpieczenie na czas trwania pielgrzymki, noclegi w domach pielgrzyma i hotelach – pokoje z łazienkami – standard hotelowy,
Cena nie zawiera opłat wstępów, do muzeów i spływu, oraz kolejek górskich, ( przybliżona wartość wstępów 250zł.)